23. prosince 2012 20:32 Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

Kam na půlnoční mši?
Přinášíme tipy z celého Česka

  • Poslat
  • Tisk
  • Redakce
  • 3Diskuse
Půlnoční mši v katedrále sv. Víta bude celebrovat arcibiskup Dominik Duka. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Půlnoční mši v katedrále sv. Víta bude celebrovat arcibiskup Dominik Duka. | foto: Shutterstock
Chystáte se na Štědrý den do kostela? Podívejte se, kdy a kam ve vašem okolí zajít na "půlnoční" nebo kde se konají odpolední mše určené především dětem. Lidovky.cz přináší desítky tipů ze všech koutů Česka.

PRAHA

katedrála sv. Víta
Pražský hrad III. nádvoří, Praha 1

  • 7.00 mše svatá se zpěvem staročeských rorátů
  • 24.00 půlnoční mše, celebruje arcibiskup Dominik Duka

kostel sv. Benedikta, klášterní – Karmel
Hradčanské nám., Praha 1

  • 7.15 mše svatá adventní
  • 23.00 mše svatá

kostel Panny Marie Královny andělů
Loretánské nám., Praha 1, Hradčany

  • 16.00 mše svatá

kostel sv. Karla Boromejského, pod Petřínem
Vlašská, Praha 1, Malá Strana

  • 7.45 mše svatá – roráty
  • 24.00 mše svatá

kostel Panny Marie Vítězné, Pražské Jezulátko
Karmelitská, Praha 1, Malá Strana

  • 9.00 mše svatá adventní
  • 22.00 mše svatá (italsky)
  • 24.00 mše svatá s koledami

kostel sv. Tomáše
Josefská, Praha 1, Malá Strana

  • 16.00 mše svatá
  • 18.00 mše svatá (anglicky)
  • 18.30 mše svatá (španělsky), v kapli sv. Barbory
  • 24.00 půlnoční mše (česky i anglicky)

kostel sv. Františka z Assisi
Křižovnické nám., Praha 1, Staré Město

  • 22.00 mše svatá s koledami

kostel Nejsvětějšího Salvátora
Křižovnické nám., Praha 1, Staré Město

  • 24.00 mše svatá, celebruje Mons. Tomáš Halík, přímý přenos ČRo

kostel sv. Havla
Havelská, Praha 1, Staré Město

  • 23.30 modlitba se čtením
  • 24.00 mše svatá (latinsky) s gregoriánským chorálem

kostel Matky Boží před Týnem
Staroměstské nám., Praha 1, Staré Město

  • 16.30 mše svatá s Rybovou mší

kostel Panny Marie Sněžné
Jungmannovo nám., Praha 1, Nové Město

  • 16.00 mše svatá pro rodiny s dětmi, s koledami, z vigilie
  • 22.00 bohoslužba slova, koná se na Václavském nám.

kostel sv. Vojtěcha
Pštrossova, Praha 1, Nové Město

  • 24.00 mše svatá

kostel sv. Voršily
Národní, Praha 1, Nové Město

  • 22.00 půlnoční mše

kostel sv. Petra a Pavla na Vyšehradě
Štulcova, Praha 2, Vyšehrad

  • 8.00 mše svatá
  • 24.00 půlnoční mše svatá

kostel Nanebevzetí P. Marie
Ke Karlovu, Praha 2, Nové Město

  • 16.00 mše svatá, s koledami

kostel Panny Marie Bolestné, U Alžbětinek
Na Slupi, Praha 2, Nové Město

  • 16.00 mše svatá

kostel sv. Ludmily
Náměstí Míru, Praha 2, Vinohrady

  • 7.30 adventní mše svatá, s roráty
  • 16.30 mše svatá pro rodiny s dětmi, z vigilie
  • 24.00 mše svatá s koledami

kostel Nejsvětějšího Srdce Páně
nám. Jiřího z Poděbrad, Praha 3, Vinohrady

  • 16.00 mše svatá, z vigilie
  • 24.00 mše svatá – TV přenos, s chrámovým sborem a orchestrem

kostel sv. Prokopa
Sladkovského nám., Praha 3, Žižkov

  • 24.00 mše svatá

kostel sv. Františka z Assisi
U Habrovky, Praha 4, Krč

  • 24.00 mše svatá

kostel Narození Panny Marie
Baarova, Praha 4, Michle

  • 16.00 mše svatá pro rodiny s dětmi

kostel sv. Michaela Archanděla
Pod Vyšehradem, Praha 4, Podolí

  • 22.00 mše svatá

kostel sv. Prokopa
Školní, Praha 4, Bráník

  • 24.00 půlnoční mše s koledami

kostel sv. Václava
Vladimírova, Praha 4, Nusle

  • 16.00 mše svatá
  • 24.00 mše svatá

kostel P. Marie Královny Míru
Ve Lhotce, Praha 4, Lhotka

  • 15.00 mše svatá pro rodiny s dětmi, s rytmickou hudbou
  • 17.00 mše svatá s Rybovou mší
  • 24.00 půlnoční mše

kostel sv. Václava
Štefánikova, Praha 5, Smíchov

  • 7.30 adventní mše svatá s roráty
  • 16.00 mše svatá pro rodiny s dětmi
  • 24.00 mše svatá

kostel sv. Gabriela
Holečkova, Praha 5, Smíchov

  • 24.00 mše svatá s koledami

kostel sv. Filipa a Jakuba
Na Zlíchově, Praha 5, Hlubočepy

  • 24.00 půlnoční mše s koledami

kostel sv. Jana Nepomuckého
Chuchelský háj, Praha 5, Velká Chuchle

  • 22.00 mše svatá s koledami

bazilika sv. Markéty
Markétská, Praha 6, Břevnov

  • 16.00 mše svatá pro rodiny s dětmi, s koledami, z vigilie
  • 24.00 mše svatá s Rybovou mší

kostel Panny Marie Andělské
Radimova, Praha 6, Břevnov

  • 7.00 mše svatá – poslední roráty
  • 21.00 mše svatá

kostel sv. Gotharda
Krupkovo nám., Praha 6, Bubeneč

  • 8.00 adventní mše svatá, s roráty
  • 24.00 mše svatá s Rybovou mší

kostel sv. Norberta
Norbertov, Praha 6, Střešovice

  • 8.00 mše svatá – poslední roráty

kostel sv. Vojtěcha
Kolejní, Praha 6, Dejvice

  • 15.00 a 16.00 pobožnost u jesliček – pro rodiny s dětmi
  • 24.00 půlnoční mše, z vigilie

kostel sv. Antonína Paduánského
Strossmayerovo nám., Praha 7, Holešovice

  • 15.30 vánoční bohoslužba
  • 24.00 půlnoční mše

kostel sv. Cyrila a Metoděje
Karlínské nám., Praha 8, Karlín

  • 16.00 mše svatá pro rodiny s dětmi, s koledami
  • 24.00 půlnoční mše s koledami

kostel sv. Terezie od Dítěte Ježíše
Kobyliské nám., Praha 8, Kobylisy

  • 16.00 mše svatá pro rodiny s dětmi
  • 22.00 mše svatá s rytmickou hudbou, z vigilie

kostel sv. Václava
U Proseckého kostela, Praha 9, Prosek

  • 16.00 mše sv. s koledami, z vigilie
  • 22.00 mše svatá

kostel Neposkvrněného početí Panny Marie
Ke Strašnické, Praha 10, Strašnice

  • 16.00 mše svatá pro rodiny s dětmi
  • 24.00 půlnoční mše

kostel sv. Petra a Pavla
Václava Balého, Praha Radotín

  • 24.00 půlnoční mše

kostel Panny Marie Vítězné
Zbečenská, Praha Řepy

  • 16.30 mše svatá

kostel Povýšení sv. Kříže
Podzámecká, Praha Koloděje

  • 16.00 mše svatá pro rodiny s dětmi
  • 24.00 půlnoční mše

kostel sv. Ondřeje
Mírová, Praha Kolovraty

  • 15.00 mše svatá

kostel sv. Jakuba Staršího
Kostelní nám., Praha Kunratice

  • 24.00 mše svatá s koledami

kostel Všech svatých
ul. Přátelství, Praha Uhříněves

  • 22.00 mše svatá

kostel sv. Klimenta
Klimentská, Praha 1, Nové Město

  • 15.40 Rybova mše
  • 16.00 bohoslužby se zpěvem vánočních písní

kostel Milíče z Kroměříže
Donovalská, Praha 11, Jižní Město

  • 16.00 štědrovečerní bohoslužby

kostel Farního sboru ČCE
nám. Před Bateriemi, Praha 6, Střešovice

  • 15.00 Štědrý den – nešpory

kostel U Jákobova žebříku
U Školské zahrady, Praha 8, Kobylisy

  • 22.00 M. Erdinger a O. Kolář

STŘEDOČESKÝ KRAJ

Benešov – kostel sv. Mikuláše
ul. na Karlově, Benešov

  • 15.00 dětská bohoslužba s vánoční scénkou
  • 24.00 bohoslužba s Rybovou mší

Beroun – kostel sv. Jakuba
Seydlovo náměstí

  • 16.00 mše svatá
  • 23.00 půlnoční mše

Brandýs nad Labem – Stará Boleslav – kostel Nanebevzetí Panny Marie
Mariánské náměstí

  • 16.00 mše svatá pro rodiny s dětmi
  • 24.00 mše svatá s Rybovou mší

Český Brod – kostel sv. Gotharda

  • 16.00 bohoslužba pro rodiny s dětmi
  • 24.00 půlnoční bohoslužba

Kladno – kostel Nanebevzetí Panny Marie
náměstí Starosty Pavla

  • 24.00 vánoční mše s koledami

Kladno – kostel Nejsvětějšího Srdce Ježíšova
Školská, Kladno-Kročehlavy

  • 16.00 bohoslužba pro rodiče s dětmi, s koledami

Kutná Hora – kostel sv. Jakuba
Havlíčkovo náměstí

  • 16.00 mše svatá pro děti
  • 24.00 půlnoční mše

Poděbrady – kostel Povýšení sv. Kříže
ul. Palackého

  • 24.00 půlnoční mše, J. J. Ryba, Česká mše vánoční 

Příbram – kostel Nanebevzetí Panny Marie
Svatohorská alej

  • 6.00 mše svatá s roráty
  • 9.00 mše svatá
  • 16.00 mše svatá s Rybovou mší

Rakovník – kostel sv. Bartoloměje
náměstí J. Žižky

  • 24.00 půlnoční bohoslužba s Rybovou mší

JIHOČESKÝ KRAJ

České Budějovice – kostel Obětování Panny Marie
Piaristické nám.

  • 8.00 a 22.00 vánoční bohoslužby
  • 24.00 půlnoční mše, celebruje Mons. Jiří Paďour

České Budějovice – kostel sv. Vojtěcha
ul. Emmy Destinové

  • 16.00 mše svatá pro děti a rodiče
  • 22.00 mše svatá

Český Krumlov – kostel sv. Víta
Horní ulice

  • 24.00 půlnoční mše

Jindřichův Hradec – kostel Nanebevzetí Panny Marie
ul. Kostelní

  • 15.30 mše svatá pro děti a rodiče
  • 22.00 mše svatá

Pelhřimov – kostel sv. Bartoloměje
ul. Děkanská

  • 16.00 mše svatá
  • 24.00 půlnoční mše

Písek – kostel Povýšení svatého Kříže
Velké nám.

  • 16.30 mše svatá pro děti a rodiče

Prachatice – kostel sv. Jakuba
Kostelní nám.

  • 16.00 dětská půlnoční mše se živým betlémem
  • 24.00 tradiční půlnoční mše

Strakonice – kostel sv. Markéty
ul. U Sv. Markéty

  • 16.00 mše svatá

Tábor – kostel Nanebevzetí Panny Marie
Klokoty, Staroklokotská

  • 16.00 mše svatá pro děti a rodiče
  • 17.00 živý betlém
  • 24.00 půlnoční mše

Tábor – kostel Proměnění Páně
Žižkovo nám.

  • 22.00 půlnoční mše

PLZEŇSKÝ KRAJ

Plzeň – katedrála sv. Bartoloměje
náměstí Republiky

  • 24.00 půlnoční bohoslužba

Plzeň – kostel Panny Marie Růžencové
Jiráskovo nám.

  • 16.30 mše svatá
  • 24.00 půlnoční mše

Plzeň – kostel sv. Jana Nepomuckého
Klatovská tř.

  • 16.00 mše svatá
  • 24.00 půlnoční mše

Domažlice – kostel narození Panny Marie
náměstí Míru

  • 16.30 mše svatá pro rodiny s dětmi
  • 24.00 mše se sv. Rybovou mší – Čerchovan

Kladruby – kostel sv. Jakuba
nám. Republiky

  • 22.00 půlnoční bohoslužba slova

Rokycany – kostel P. Marie Sněžné
nám. Josefa Urbana

  • 15.00 zpívání koled u jesliček
  • 24.00 půlnoční mše

Sušice – kostel sv. Felixe
Dlouhoveská

  • 16.00 mše svatá

KARLOVARSKÝ KRAJ

Karlovy Vary – kostel sv. Máří Magdaleny
náměstí Svobody

  • 23.30 vigilie Narození Páně

Karlovy Vary – kostel Nanebevstoupení Páně
Stará Role

  • 16.00 dětská mše svatá
  • 22.00 a 24.00 mše svatá

Cheb – kostel sv. Mikuláše a sv. Alžběty
Kostelní nám.

  • 24.00 půlnoční mše

Sokolov – kostel sv. Jakuba Většího
Staré náměstí

  • 16.00 mše z vigilie
  • 24.00 vánoční bohoslužba

Jáchymov – kostel sv. Jáchyma
nám. Republiky

  • 19.30 půlnoční slavnost

Abertamy – kostel Čtrnácti svatých pomocníků

  • 24.00 půlnoční slavnost

Hroznětín – kostel sv. Petra a Pavla
Krušnohorské nám.

  • 22.30 půlnoční slavnost

ÚSTECKÝ KRAJ

Ústí nad Labem – kostel Nanebevzetí Panny Marie
ul. Bílinská

  • 16.00 a 23.00 vánoční bohoslužby

Chomutov – kostel Nanebevzetí Panny Marie
Husovo náměstí

  • 16.00 mše svatá pro děti a mládež s vánoční hrou
  • 22.30 mše svatá (W. A. Mozart)

Most – kostel sv. Václava U Města Chersonu

  • 16.00 mše svatá

Litoměřice – katedrála sv. Štěpána

  • 24.00 půlnoční mše

Louny – kostel sv. Mikuláše Beneše z Loun

  • 8.00 adventní bohoslužba
  • 20.30 vánoční vigilie

České Zlatníky – kostel sv. Jiří

  • 20.00 mše svatá

Lobendava – kostel Navštívení Panny Marie

  • 16.00 mše svatá Modlany – kostel sv. Apolináře
  • 24.00 půlnoční mše s hudbou

LIBERECKÝ KRAJ

Liberec – kostel sv. Antonína Velikého
ul. Kostelní

  • 16.00 vánoční bohoslužba
  • 24.00 vánoční bohoslužba, Česká mše vánoční J. J. Ryby

Jablonec nad Nisou – kostel Nejsvětějšího Srdce Ježíšova

  • 6.00 rorátní mše
  • 16.00 vigilie Narození Páně, dětská mše svatá

Rokytnice nad Jizerou – kostel sv. Michaela
Dolní Rokytnice, nám.

  • 22.00 mše svatá

Vrchlabí – kostel sv. Vavřince
nám. Míru

  • 24.00 vigilie Narození Páně

Špindlerův Mlýn – kostel sv. Petra

  • 24.00 půlnoční mše

Jítrava – kostel sv. Pankráce

  • 22.00 vigilie Narození Páně

Horní Štěpanice – kostel Nejsvětější Trojice

  • 24.00 mše svatá, zazní Rybova Česká mše vánoční

KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ

Hradec Králové – katedrála Svatého Ducha
Velké nám.

  • 24.00 půlnoční bohoslužba

Hradec Králové – kostel božského Srdce Páně
nám. 28. října

  • 16.00 a 22.00 mše svaté

Dvůr Králové nad Labem – kostel sv. Jana Křtitele
nám. T. G. Masaryka

  • 23.30 zpívání koled, poté půlnoční

Jičín – kostel sv. Jakuba Většího
Valdštejnovo nám.

  • 24.00 mše svatá

Trutnov – kostel sv. Václava
Horská, Staré Město

  • 24.00 půlnoční mše

Nové Město nad Metují – kostel Nejsvětější Trojice
Husovo nám.

  • 24.00 půlnoční mše

Třebechovice pod Orebem – kostel Českobratrské církve evangelické
Masarykovo nám.

  • 24.00 štědrovečerní bohoslužby s hudbou

PARDUBICKÝ KRAJ

Pardubice – kostel sv. Bartoloměje
ul. Kostelní

  • 16.00 mše pro rodiny s dětmi
  • 22.00 a 24.00 sváteční bohoslužby

Pardubice – kostel Zvěstování Panny Marie ul. Klášterní

  • 24.00 půlnoční bohoslužba

Chrudim – kostel Nanebevzetí Panny Marie
Školní nám.

  • 15.00 vánoční zpívání u jesliček
  • 24.00 půlnoční bohoslužba

Svitavy – kostel Navštívení Panny Marie nám. Míru

  • 24.00 půlnoční bohoslužba

Ústí nad Orlicí – kostel Nanebevzetí Panny Marie
ul. Kostelní

  • 15.30 bohoslužba pro rodiny s dětmi
  • 24.00 půlnoční bohoslužba

Dolní Dobrouč – kostel sv. Mikuláše

  • 24.00 mše svatá

Seč – kostel sv. Vavřince

  • 20.00 vánoční mše

VYSOČINA

Jihlava – kostel sv. Jakuba
Lazebnická

  • 16.00 mše svatá zvláště pro děti
  • 23.00 mše svatá

Žďár nad Sázavou – kostel sv. Prokopa

  • 6.30 rorátní mše svatá
  • 16.00 vigilie slavnosti Narození Páně pro rodiče s dětmi
  • 24.00 J. J. Ryba: Česká mše vánoční

Pelhřimov – kostel sv. Bartoloměje
Děkanská

  • 16.00 a 24.00 vánoční bohoslužby

Telč – kostel sv. Jakuba Většího
náměstí Zachariáše z Hradce

  • 24.00 půlnoční bohoslužba

Třešť – kostel sv. Martina
nám. T. G. Masaryka

  • 22.30 vánoční bohoslužba

Chotěboř – kostel sv. Jakuba
Trčků z Lípy

  • 16.00 mše svatá pro děti
  • 24.00 mše svatá

Ledeč nad Sázavou – kostel Petra a Pavla
ul. Mlýnská

  • 24.00 půlnoční bohoslužba

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ

Ostrava – katedrála Božského Spasitele
nám. Msgre Šrámka

  • 15.00 mše svatá pro děti
  • 24.00 pontifikální mše svatá

Ostrava – kostel sv. Mikuláše
nábřeží SPB, Ostrava-Poruba

  • 15.30 mše svatá pro děti
  • 22.00 mše svatá

Ostrava – Kristův kostel
Husovo nám.

  • 16.00 štědrovečerní bohoslužby v Třanovského sále

Ostrava – kostel sv. Pavla
Mírová, Ostrava-Vítkovice

  • 15.00 mše svatá

Opava – konkatedrála Nanebevzetí Panny Marie
Rybí trh

  • 15.00 mše svatá pro děti
  • 22.00 mše svatá

Opava – kostel sv. Ducha
ul. Masarykova

  • 15.30 mše svatá pro děti
  • 24.00 mše svatá

Nový Jičín – Španělská kaple
K Nemocnici

  • 15.00 mše pro rodiny s dětmi

Frýdek-Místek – bazilika Navštívení Panny Marie
Mariánské nám.

  • 16.00 a 22.00 mše svatá

Frýdek-Místek – kostel sv. Jana Křtitele
ul. Farní

  • 15.00 mše pro rodiny s dětmi
  • 24.00 mše svatá

Krnov – kostel sv. Martina
nám. Osvobození

  • 22.00 mše svatá

Karviná – kostel Povýšení sv. Kříže
Pivovarská

  • 16.00 mše svatá pro děti
  • 22.00 mše svatá

Český Těšín – kostel Nejsvětějšího Srdce Ježíšova
Masarykovy sady

  • 16.00 mše pro děti
  • 22.00 mše svatá
  • 24.00 mše svatá (polsky)

OLOMOUCKÝ KRAJ

Olomouc – kostel sv. Michala
Žerotínovo nám.

  • 15.00 mše svatá pro děti
  • 24.00 mše svatá

Olomouc – kostel sv. Mořice
ul. Opletalova

  • 22.00 mše svatá
  • 24.00 bohoslužba slova

Olomouc – Dóm sv. Václava
Václavské nám.

  • 15.00 mše svatá pro děti
  • 21.00 půlnoční mše svatá

Šumperk – kostel sv. Jana Křtitele
Sadová

  • 14.30 mše pro děti
  • 22.00 mše svatá

Prostějov – kostel Povýšení sv. Kříže
Filipcovo nám.

  • 16.00 mše pro děti s živým betlémem
  • 21.00 mše svatá ,v noci‘
  • 24.00 bohoslužba slova

Prostějov – kostel sv. Petra a Pavla
Petrské nám.

  • 22.00 mše svatá, zpívá sbor

Uničov – kostel Nanebevzetí Panny Marie
Kostelní nám.

  • 21.00 mše svatá

Šternberk – kaple sv. Vincence z Pauly

  • 15.00 mše svatá pro děti

Šternberk – kostel Zvěstování Panny Marie
ul. Radniční

  • 22.00 mše svatá

Lipník nad Bečvou – kostel sv. Jakuba
ul. Křížkovského

  • 16.00 koledy z věže kostela
  • 22.00 mše svatá

Moravská Třebová – kostel Nanebevzetí Panny Marie
Kostelní nám.

  • 24.00 mše svatá

ZLÍNSKÝ KRAJ

Zlín – kostel sv. Filipa a Jakuba

  • 15.00 mše svatá pro rodiče s dětmi
  • 24.00 mše svatá

Zlín – kostel Panny Marie Pomocnice křesťanů
Okružní, Jižní svahy

  • 16.00 dětská bohoslužba slova
  • 22.00 vánoční bohoslužba slova

Kroměříž – kostel Blahoslavené Panny Marie
Riegrovo nám.

  • 23.00 vánoční mše

Kroměříž – kostel sv. Mořice
Stojanovo nám.

  • 16.00 mše svatá pro rodiny s dětmi v kapli na Malém Valu
  • 21.00 mše svatá

Luhačovice – kostel Svaté Rodiny
Pod Kamennou

  • 15.30 mše svatá pro děti
  • 24.00 mše svatá

Otrokovice – kostel sv. Vojtěcha
nám. 3. května

  • 24.00 mše svatá

Uherské Hradiště – kostel sv. Františka Xaverského

  • 12.00 mše svatá pro děti, rodiče, staré a nemocné
  • 22.00 mše svatá za doprovodu smyčcového kvintetu a varhan

Vsetín – kostel sv. Vavřince
Dolní nám.

  • 15.00 bohoslužba slova
  • 22.00 mše svatá

JIHOMORAVSKÝ KRAJ

Brno – katedrála sv. Petra a Pavla

  • 16.00 mše svatá pro rodiče s dětmi
  • 24.00 pontifikální mše svatá

Brno – kostel Nalezení sv. Kříže
Kapucínské náměstí

  • 16.30 vigilie Narození Páně

Brno – kostel sv. Jakuba
Jakubské náměstí

  • 22.00 mše svatá, zpívá sbor Jakubák

Brno – kostel sv. Tomáše
Moravské náměstí

  • 7.00 poslední rorátní mše svatá
  • 16.00 mše pro děti se zpěvem dětské scholy
  • 24.00 mše se zpěvem Jolly Singers

Brno – kostel sv. Janů
Minoritská

  • 24.00 vánoční bohoslužba, zazní Rybova Česká mše vánoční

Brno – kostel sv. Vavřince
Kristenova

  • 22.00 mše svatá v Jundrově
  • 24.00 mše svatá v Komíně

Brno – kostel sv. Augustina
náměstí Míru

  • 7.00 mše svatá
  • 15.00 vigilie Narození Páně, mše svatá pro děti
  • 24.00 mše svatá, zazní Rybova II. mše vánoční

Brno – bazilika Nanebevzetí Panny Marie
Mendlovo náměstí

  • 15.00 mše svatá pro rodiče s dětmi
  • 22.00 mše svatá

Brno – kostel Panny Marie Pomocnice
Foerstrova

  • 16.00 vigilie Narození Páně
  • 22.00 mše svatá

Brno – kostel sv. Leopolda
Vídeňská

  • 20.30 mše svatá

Brno – kostel Nanebevzetí Panny Marie
Lazaretní, Brno-Zábrdovice

  • 24.00 mše svatá

Brno – kostel sv. Vavřince
Palackého nám., Brno-Řečkovice

  • 16.00 mše svatá pro děti
  • 23.00 vigilie Narození Páně

Brno – kostel sv. Jana Nepomuckého
Elišky Přemyslovny, Brno – Starý Lískovec

  • 15.00 bohoslužba pro rodiny s dětmi
  • 24.00 mše svatá

Brno – kostel Svaté Rodiny
Grohova

  • 15.30 bohoslužba pro rodiny s dětmi
  • 24.00 mše svatá

Brno – kostel Nejsvětějšího srdce Páně
náměstí Republiky, Brno-Husovice

  • 16.00 bohoslužba zejména pro rodiny s dětmi
  • 24.00 půlnoční bohoslužba

Brno – kostel sv. Michala
Dominikánské náměstí

  • 16.00 sváteční bohoslužba
  • 23.00 půlnoční bohoslužba

Brno – Betlémský kostel
ul. Pellicova

  • 15.00 bohoslužba, káže farář Jiří Gruber

Brno – chrám Jana Amose Komenského
Komenského nám.

  • 23.00 bohoslužba, káže farář Jiří Gruber

Mikulov – kostel sv. Václava
Kostelní nám.

  • 21.30 zpívání vánočních koled
  • 22.00 půlnoční mše

Hustopeče u Brna – kostel sv. Václava a sv. Anežky České
Dukelské nám.

  • 16.00 půlnoční mše pro děti
  • 23.00 půlnoční mše za Karla a Miladu Pokorných a jejich rodiče

Slavkov u Brna – kostel Vzkříšení Páně s kaplí sv. Jakuba
ul. Malinovského

  • 15.30 mše pro rodiny s dětmi
  • 23.00 mše svatá

Znojmo – kostel Nanebevzetí P. Marie a sv. Václava – Louka
ul. Loucká

  • 21.00 sváteční bohoslužba
  • 3Diskuse




REGISTRACE NA SERVERU LIDOVKY.CZ, NEVIDITELNÉM PSU A ČESKÉ POZICI

SMS Registrace

Diskuse LN jsou pouze pro diskutéry, kteří se vyjadřují slušně a neporušují zákon ani dobré mravy. Registrace je platná i pro servery Neviditelný pes a Česká pozice. více Přestupek znamená vyřazení Vašeho telefonního čísla z registrace a vyřazený diskutér se již nemůže přihlásit ani registrovat pod stejným tel. číslem. Chráníme tak naše čtenáře a otevíráme prostor pro kultivovanou diskusi.
Viz Pravidla diskusí. schovat

Jak postupovat

1. Zašlete SMS ve tvaru LIDOVKY REG na číslo 900 11 07. Cena SMS za registraci je 7 Kč. Přijde Vám potvrzující SMS s heslem.

2. Vyplňte fomulář, po odeslání registrace můžete ihned diskutovat

Tel. číslo = login,
formát "+420 xxx xxx xxx"
Kód ze SMS je rovněž heslo
Vaše příspěvky budou označeny Vaším jménem, např. K. Novák.
* Nepovinný.
Odesláním souhlasíte s Pravidly diskusí.

Najdete na Lidovky.cz