PRAHA |
katedrála sv. Víta
Pražský hrad III. nádvoří, Praha 1
- 7.00 mše svatá se zpěvem staročeských rorátů
- 24.00 půlnoční mše, celebruje arcibiskup Dominik Duka
kostel sv. Benedikta, klášterní – Karmel
Hradčanské nám., Praha 1
- 7.15 mše svatá adventní
- 23.00 mše svatá
kostel Panny Marie Královny andělů
Loretánské nám., Praha 1, Hradčany
- 16.00 mše svatá
kostel sv. Karla Boromejského, pod Petřínem
Vlašská, Praha 1, Malá Strana
- 7.45 mše svatá – roráty
- 24.00 mše svatá
kostel Panny Marie Vítězné, Pražské Jezulátko
Karmelitská, Praha 1, Malá Strana
- 9.00 mše svatá adventní
- 22.00 mše svatá (italsky)
- 24.00 mše svatá s koledami
kostel sv. Tomáše
Josefská, Praha 1, Malá Strana
- 16.00 mše svatá
- 18.00 mše svatá (anglicky)
- 18.30 mše svatá (španělsky), v kapli sv. Barbory
- 24.00 půlnoční mše (česky i anglicky)
kostel sv. Františka z Assisi
Křižovnické nám., Praha 1, Staré Město
- 22.00 mše svatá s koledami
kostel Nejsvětějšího Salvátora
Křižovnické nám., Praha 1, Staré Město
- 24.00 mše svatá, celebruje Mons. Tomáš Halík, přímý přenos ČRo
kostel sv. Havla
Havelská, Praha 1, Staré Město
- 23.30 modlitba se čtením
- 24.00 mše svatá (latinsky) s gregoriánským chorálem
kostel Matky Boží před Týnem
Staroměstské nám., Praha 1, Staré Město
- 16.30 mše svatá s Rybovou mší
kostel Panny Marie Sněžné
Jungmannovo nám., Praha 1, Nové Město
- 16.00 mše svatá pro rodiny s dětmi, s koledami, z vigilie
- 22.00 bohoslužba slova, koná se na Václavském nám.
kostel sv. Vojtěcha
Pštrossova, Praha 1, Nové Město
- 24.00 mše svatá
kostel sv. Voršily
Národní, Praha 1, Nové Město
- 22.00 půlnoční mše
kostel sv. Petra a Pavla na Vyšehradě
Štulcova, Praha 2, Vyšehrad
- 8.00 mše svatá
- 24.00 půlnoční mše svatá
kostel Nanebevzetí P. Marie
Ke Karlovu, Praha 2, Nové Město
- 16.00 mše svatá, s koledami
kostel Panny Marie Bolestné, U Alžbětinek
Na Slupi, Praha 2, Nové Město
- 16.00 mše svatá
kostel sv. Ludmily
Náměstí Míru, Praha 2, Vinohrady
- 7.30 adventní mše svatá, s roráty
- 16.30 mše svatá pro rodiny s dětmi, z vigilie
- 24.00 mše svatá s koledami
kostel Nejsvětějšího Srdce Páně
nám. Jiřího z Poděbrad, Praha 3, Vinohrady
- 16.00 mše svatá, z vigilie
- 24.00 mše svatá – TV přenos, s chrámovým sborem a orchestrem
kostel sv. Prokopa
Sladkovského nám., Praha 3, Žižkov
- 24.00 mše svatá
kostel sv. Františka z Assisi
U Habrovky, Praha 4, Krč
- 24.00 mše svatá
kostel Narození Panny Marie
Baarova, Praha 4, Michle
- 16.00 mše svatá pro rodiny s dětmi
kostel sv. Michaela Archanděla
Pod Vyšehradem, Praha 4, Podolí
- 22.00 mše svatá
kostel sv. Prokopa
Školní, Praha 4, Bráník
- 24.00 půlnoční mše s koledami
kostel sv. Václava
Vladimírova, Praha 4, Nusle
- 16.00 mše svatá
- 24.00 mše svatá
kostel P. Marie Královny Míru
Ve Lhotce, Praha 4, Lhotka
- 15.00 mše svatá pro rodiny s dětmi, s rytmickou hudbou
- 17.00 mše svatá s Rybovou mší
- 24.00 půlnoční mše
kostel sv. Václava
Štefánikova, Praha 5, Smíchov
- 7.30 adventní mše svatá s roráty
- 16.00 mše svatá pro rodiny s dětmi
- 24.00 mše svatá
kostel sv. Gabriela
Holečkova, Praha 5, Smíchov
- 24.00 mše svatá s koledami
kostel sv. Filipa a Jakuba
Na Zlíchově, Praha 5, Hlubočepy
- 24.00 půlnoční mše s koledami
kostel sv. Jana Nepomuckého
Chuchelský háj, Praha 5, Velká Chuchle
- 22.00 mše svatá s koledami
bazilika sv. Markéty
Markétská, Praha 6, Břevnov
- 16.00 mše svatá pro rodiny s dětmi, s koledami, z vigilie
- 24.00 mše svatá s Rybovou mší
kostel Panny Marie Andělské
Radimova, Praha 6, Břevnov
- 7.00 mše svatá – poslední roráty
- 21.00 mše svatá
kostel sv. Gotharda
Krupkovo nám., Praha 6, Bubeneč
- 8.00 adventní mše svatá, s roráty
- 24.00 mše svatá s Rybovou mší
kostel sv. Norberta
Norbertov, Praha 6, Střešovice
- 8.00 mše svatá – poslední roráty
kostel sv. Vojtěcha
Kolejní, Praha 6, Dejvice
- 15.00 a 16.00 pobožnost u jesliček – pro rodiny s dětmi
- 24.00 půlnoční mše, z vigilie
kostel sv. Antonína Paduánského
Strossmayerovo nám., Praha 7, Holešovice
- 15.30 vánoční bohoslužba
- 24.00 půlnoční mše
kostel sv. Cyrila a Metoděje
Karlínské nám., Praha 8, Karlín
- 16.00 mše svatá pro rodiny s dětmi, s koledami
- 24.00 půlnoční mše s koledami
kostel sv. Terezie od Dítěte Ježíše
Kobyliské nám., Praha 8, Kobylisy
- 16.00 mše svatá pro rodiny s dětmi
- 22.00 mše svatá s rytmickou hudbou, z vigilie
kostel sv. Václava
U Proseckého kostela, Praha 9, Prosek
- 16.00 mše sv. s koledami, z vigilie
- 22.00 mše svatá
kostel Neposkvrněného početí Panny Marie
Ke Strašnické, Praha 10, Strašnice
- 16.00 mše svatá pro rodiny s dětmi
- 24.00 půlnoční mše
kostel sv. Petra a Pavla
Václava Balého, Praha Radotín
- 24.00 půlnoční mše
kostel Panny Marie Vítězné
Zbečenská, Praha Řepy
- 16.30 mše svatá
kostel Povýšení sv. Kříže
Podzámecká, Praha Koloděje
- 16.00 mše svatá pro rodiny s dětmi
- 24.00 půlnoční mše
kostel sv. Ondřeje
Mírová, Praha Kolovraty
- 15.00 mše svatá
kostel sv. Jakuba Staršího
Kostelní nám., Praha Kunratice
- 24.00 mše svatá s koledami
kostel Všech svatých
ul. Přátelství, Praha Uhříněves
- 22.00 mše svatá
kostel sv. Klimenta
Klimentská, Praha 1, Nové Město
- 15.40 Rybova mše
- 16.00 bohoslužby se zpěvem vánočních písní
kostel Milíče z Kroměříže
Donovalská, Praha 11, Jižní Město
- 16.00 štědrovečerní bohoslužby
kostel Farního sboru ČCE
nám. Před Bateriemi, Praha 6, Střešovice
- 15.00 Štědrý den – nešpory
kostel U Jákobova žebříku
U Školské zahrady, Praha 8, Kobylisy
- 22.00 M. Erdinger a O. Kolář
STŘEDOČESKÝ KRAJ |
Benešov – kostel sv. Mikuláše
ul. na Karlově, Benešov
- 15.00 dětská bohoslužba s vánoční scénkou
- 24.00 bohoslužba s Rybovou mší
Beroun – kostel sv. Jakuba
Seydlovo náměstí
- 16.00 mše svatá
- 23.00 půlnoční mše
Brandýs nad Labem – Stará Boleslav – kostel Nanebevzetí Panny Marie
Mariánské náměstí
- 16.00 mše svatá pro rodiny s dětmi
- 24.00 mše svatá s Rybovou mší
Český Brod – kostel sv. Gotharda
- 16.00 bohoslužba pro rodiny s dětmi
- 24.00 půlnoční bohoslužba
Kladno – kostel Nanebevzetí Panny Marie
náměstí Starosty Pavla
- 24.00 vánoční mše s koledami
Kladno – kostel Nejsvětějšího Srdce Ježíšova
Školská, Kladno-Kročehlavy
- 16.00 bohoslužba pro rodiče s dětmi, s koledami
Kutná Hora – kostel sv. Jakuba
Havlíčkovo náměstí
- 16.00 mše svatá pro děti
- 24.00 půlnoční mše
Poděbrady – kostel Povýšení sv. Kříže
ul. Palackého
- 24.00 půlnoční mše, J. J. Ryba, Česká mše vánoční
Příbram – kostel Nanebevzetí Panny Marie
Svatohorská alej
- 6.00 mše svatá s roráty
- 9.00 mše svatá
- 16.00 mše svatá s Rybovou mší
Rakovník – kostel sv. Bartoloměje
náměstí J. Žižky
- 24.00 půlnoční bohoslužba s Rybovou mší
JIHOČESKÝ KRAJ |
České Budějovice – kostel Obětování Panny Marie
Piaristické nám.
- 8.00 a 22.00 vánoční bohoslužby
- 24.00 půlnoční mše, celebruje Mons. Jiří Paďour
České Budějovice – kostel sv. Vojtěcha
ul. Emmy Destinové
- 16.00 mše svatá pro děti a rodiče
- 22.00 mše svatá
Český Krumlov – kostel sv. Víta
Horní ulice
- 24.00 půlnoční mše
Jindřichův Hradec – kostel Nanebevzetí Panny Marie
ul. Kostelní
- 15.30 mše svatá pro děti a rodiče
- 22.00 mše svatá
Pelhřimov – kostel sv. Bartoloměje
ul. Děkanská
- 16.00 mše svatá
- 24.00 půlnoční mše
Písek – kostel Povýšení svatého Kříže
Velké nám.
- 16.30 mše svatá pro děti a rodiče
Prachatice – kostel sv. Jakuba
Kostelní nám.
- 16.00 dětská půlnoční mše se živým betlémem
- 24.00 tradiční půlnoční mše
Strakonice – kostel sv. Markéty
ul. U Sv. Markéty
- 16.00 mše svatá
Tábor – kostel Nanebevzetí Panny Marie
Klokoty, Staroklokotská
- 16.00 mše svatá pro děti a rodiče
- 17.00 živý betlém
- 24.00 půlnoční mše
Tábor – kostel Proměnění Páně
Žižkovo nám.
- 22.00 půlnoční mše
PLZEŇSKÝ KRAJ |
Plzeň – katedrála sv. Bartoloměje
náměstí Republiky
- 24.00 půlnoční bohoslužba
Plzeň – kostel Panny Marie Růžencové
Jiráskovo nám.
- 16.30 mše svatá
- 24.00 půlnoční mše
Plzeň – kostel sv. Jana Nepomuckého
Klatovská tř.
- 16.00 mše svatá
- 24.00 půlnoční mše
Domažlice – kostel narození Panny Marie
náměstí Míru
- 16.30 mše svatá pro rodiny s dětmi
- 24.00 mše se sv. Rybovou mší – Čerchovan
Kladruby – kostel sv. Jakuba
nám. Republiky
- 22.00 půlnoční bohoslužba slova
Rokycany – kostel P. Marie Sněžné
nám. Josefa Urbana
- 15.00 zpívání koled u jesliček
- 24.00 půlnoční mše
Sušice – kostel sv. Felixe
Dlouhoveská
- 16.00 mše svatá
KARLOVARSKÝ KRAJ |
Karlovy Vary – kostel sv. Máří Magdaleny
náměstí Svobody
- 23.30 vigilie Narození Páně
Karlovy Vary – kostel Nanebevstoupení Páně
Stará Role
- 16.00 dětská mše svatá
- 22.00 a 24.00 mše svatá
Cheb – kostel sv. Mikuláše a sv. Alžběty
Kostelní nám.
- 24.00 půlnoční mše
Sokolov – kostel sv. Jakuba Většího
Staré náměstí
- 16.00 mše z vigilie
- 24.00 vánoční bohoslužba
Jáchymov – kostel sv. Jáchyma
nám. Republiky
- 19.30 půlnoční slavnost
Abertamy – kostel Čtrnácti svatých pomocníků
- 24.00 půlnoční slavnost
Hroznětín – kostel sv. Petra a Pavla
Krušnohorské nám.
- 22.30 půlnoční slavnost
ÚSTECKÝ KRAJ |
Ústí nad Labem – kostel Nanebevzetí Panny Marie
ul. Bílinská
- 16.00 a 23.00 vánoční bohoslužby
Chomutov – kostel Nanebevzetí Panny Marie
Husovo náměstí
- 16.00 mše svatá pro děti a mládež s vánoční hrou
- 22.30 mše svatá (W. A. Mozart)
Most – kostel sv. Václava U Města Chersonu
- 16.00 mše svatá
Litoměřice – katedrála sv. Štěpána
- 24.00 půlnoční mše
Louny – kostel sv. Mikuláše Beneše z Loun
- 8.00 adventní bohoslužba
- 20.30 vánoční vigilie
České Zlatníky – kostel sv. Jiří
- 20.00 mše svatá
Lobendava – kostel Navštívení Panny Marie
- 16.00 mše svatá Modlany – kostel sv. Apolináře
- 24.00 půlnoční mše s hudbou
LIBERECKÝ KRAJ |
Liberec – kostel sv. Antonína Velikého
ul. Kostelní
- 16.00 vánoční bohoslužba
- 24.00 vánoční bohoslužba, Česká mše vánoční J. J. Ryby
Jablonec nad Nisou – kostel Nejsvětějšího Srdce Ježíšova
- 6.00 rorátní mše
- 16.00 vigilie Narození Páně, dětská mše svatá
Rokytnice nad Jizerou – kostel sv. Michaela
Dolní Rokytnice, nám.
- 22.00 mše svatá
Vrchlabí – kostel sv. Vavřince
nám. Míru
- 24.00 vigilie Narození Páně
Špindlerův Mlýn – kostel sv. Petra
- 24.00 půlnoční mše
Jítrava – kostel sv. Pankráce
- 22.00 vigilie Narození Páně
Horní Štěpanice – kostel Nejsvětější Trojice
- 24.00 mše svatá, zazní Rybova Česká mše vánoční
KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ |
Hradec Králové – katedrála Svatého Ducha
Velké nám.
- 24.00 půlnoční bohoslužba
Hradec Králové – kostel božského Srdce Páně
nám. 28. října
- 16.00 a 22.00 mše svaté
Dvůr Králové nad Labem – kostel sv. Jana Křtitele
nám. T. G. Masaryka
- 23.30 zpívání koled, poté půlnoční
Jičín – kostel sv. Jakuba Většího
Valdštejnovo nám.
- 24.00 mše svatá
Trutnov – kostel sv. Václava
Horská, Staré Město
- 24.00 půlnoční mše
Nové Město nad Metují – kostel Nejsvětější Trojice
Husovo nám.
- 24.00 půlnoční mše
Třebechovice pod Orebem – kostel Českobratrské církve evangelické
Masarykovo nám.
- 24.00 štědrovečerní bohoslužby s hudbou
PARDUBICKÝ KRAJ |
Pardubice – kostel sv. Bartoloměje
ul. Kostelní
- 16.00 mše pro rodiny s dětmi
- 22.00 a 24.00 sváteční bohoslužby
Pardubice – kostel Zvěstování Panny Marie ul. Klášterní
- 24.00 půlnoční bohoslužba
Chrudim – kostel Nanebevzetí Panny Marie
Školní nám.
- 15.00 vánoční zpívání u jesliček
- 24.00 půlnoční bohoslužba
Svitavy – kostel Navštívení Panny Marie nám. Míru
- 24.00 půlnoční bohoslužba
Ústí nad Orlicí – kostel Nanebevzetí Panny Marie
ul. Kostelní
- 15.30 bohoslužba pro rodiny s dětmi
- 24.00 půlnoční bohoslužba
Dolní Dobrouč – kostel sv. Mikuláše
- 24.00 mše svatá
Seč – kostel sv. Vavřince
- 20.00 vánoční mše
VYSOČINA |
Jihlava – kostel sv. Jakuba
Lazebnická
- 16.00 mše svatá zvláště pro děti
- 23.00 mše svatá
Žďár nad Sázavou – kostel sv. Prokopa
- 6.30 rorátní mše svatá
- 16.00 vigilie slavnosti Narození Páně pro rodiče s dětmi
- 24.00 J. J. Ryba: Česká mše vánoční
Pelhřimov – kostel sv. Bartoloměje
Děkanská
- 16.00 a 24.00 vánoční bohoslužby
Telč – kostel sv. Jakuba Většího
náměstí Zachariáše z Hradce
- 24.00 půlnoční bohoslužba
Třešť – kostel sv. Martina
nám. T. G. Masaryka
- 22.30 vánoční bohoslužba
Chotěboř – kostel sv. Jakuba
Trčků z Lípy
- 16.00 mše svatá pro děti
- 24.00 mše svatá
Ledeč nad Sázavou – kostel Petra a Pavla
ul. Mlýnská
- 24.00 půlnoční bohoslužba
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ |
Ostrava – katedrála Božského Spasitele
nám. Msgre Šrámka
- 15.00 mše svatá pro děti
- 24.00 pontifikální mše svatá
Ostrava – kostel sv. Mikuláše
nábřeží SPB, Ostrava-Poruba
- 15.30 mše svatá pro děti
- 22.00 mše svatá
Ostrava – Kristův kostel
Husovo nám.
- 16.00 štědrovečerní bohoslužby v Třanovského sále
Ostrava – kostel sv. Pavla
Mírová, Ostrava-Vítkovice
- 15.00 mše svatá
Opava – konkatedrála Nanebevzetí Panny Marie
Rybí trh
- 15.00 mše svatá pro děti
- 22.00 mše svatá
Opava – kostel sv. Ducha
ul. Masarykova
- 15.30 mše svatá pro děti
- 24.00 mše svatá
Nový Jičín – Španělská kaple
K Nemocnici
- 15.00 mše pro rodiny s dětmi
Frýdek-Místek – bazilika Navštívení Panny Marie
Mariánské nám.
- 16.00 a 22.00 mše svatá
Frýdek-Místek – kostel sv. Jana Křtitele
ul. Farní
- 15.00 mše pro rodiny s dětmi
- 24.00 mše svatá
Krnov – kostel sv. Martina
nám. Osvobození
- 22.00 mše svatá
Karviná – kostel Povýšení sv. Kříže
Pivovarská
- 16.00 mše svatá pro děti
- 22.00 mše svatá
Český Těšín – kostel Nejsvětějšího Srdce Ježíšova
Masarykovy sady
- 16.00 mše pro děti
- 22.00 mše svatá
- 24.00 mše svatá (polsky)
OLOMOUCKÝ KRAJ |
Olomouc – kostel sv. Michala
Žerotínovo nám.
- 15.00 mše svatá pro děti
- 24.00 mše svatá
Olomouc – kostel sv. Mořice
ul. Opletalova
- 22.00 mše svatá
- 24.00 bohoslužba slova
Olomouc – Dóm sv. Václava
Václavské nám.
- 15.00 mše svatá pro děti
- 21.00 půlnoční mše svatá
Šumperk – kostel sv. Jana Křtitele
Sadová
- 14.30 mše pro děti
- 22.00 mše svatá
Prostějov – kostel Povýšení sv. Kříže
Filipcovo nám.
- 16.00 mše pro děti s živým betlémem
- 21.00 mše svatá ,v noci‘
- 24.00 bohoslužba slova
Prostějov – kostel sv. Petra a Pavla
Petrské nám.
- 22.00 mše svatá, zpívá sbor
Uničov – kostel Nanebevzetí Panny Marie
Kostelní nám.
- 21.00 mše svatá
Šternberk – kaple sv. Vincence z Pauly
- 15.00 mše svatá pro děti
Šternberk – kostel Zvěstování Panny Marie
ul. Radniční
- 22.00 mše svatá
Lipník nad Bečvou – kostel sv. Jakuba
ul. Křížkovského
- 16.00 koledy z věže kostela
- 22.00 mše svatá
Moravská Třebová – kostel Nanebevzetí Panny Marie
Kostelní nám.
- 24.00 mše svatá
ZLÍNSKÝ KRAJ |
Zlín – kostel sv. Filipa a Jakuba
- 15.00 mše svatá pro rodiče s dětmi
- 24.00 mše svatá
Zlín – kostel Panny Marie Pomocnice křesťanů
Okružní, Jižní svahy
- 16.00 dětská bohoslužba slova
- 22.00 vánoční bohoslužba slova
Kroměříž – kostel Blahoslavené Panny Marie
Riegrovo nám.
- 23.00 vánoční mše
Kroměříž – kostel sv. Mořice
Stojanovo nám.
- 16.00 mše svatá pro rodiny s dětmi v kapli na Malém Valu
- 21.00 mše svatá
Luhačovice – kostel Svaté Rodiny
Pod Kamennou
- 15.30 mše svatá pro děti
- 24.00 mše svatá
Otrokovice – kostel sv. Vojtěcha
nám. 3. května
- 24.00 mše svatá
Uherské Hradiště – kostel sv. Františka Xaverského
- 12.00 mše svatá pro děti, rodiče, staré a nemocné
- 22.00 mše svatá za doprovodu smyčcového kvintetu a varhan
Vsetín – kostel sv. Vavřince
Dolní nám.
- 15.00 bohoslužba slova
- 22.00 mše svatá
JIHOMORAVSKÝ KRAJ |
Brno – katedrála sv. Petra a Pavla
- 16.00 mše svatá pro rodiče s dětmi
- 24.00 pontifikální mše svatá
Brno – kostel Nalezení sv. Kříže
Kapucínské náměstí
- 16.30 vigilie Narození Páně
Brno – kostel sv. Jakuba
Jakubské náměstí
- 22.00 mše svatá, zpívá sbor Jakubák
Brno – kostel sv. Tomáše
Moravské náměstí
- 7.00 poslední rorátní mše svatá
- 16.00 mše pro děti se zpěvem dětské scholy
- 24.00 mše se zpěvem Jolly Singers
Brno – kostel sv. Janů
Minoritská
- 24.00 vánoční bohoslužba, zazní Rybova Česká mše vánoční
Brno – kostel sv. Vavřince
Kristenova
- 22.00 mše svatá v Jundrově
- 24.00 mše svatá v Komíně
Brno – kostel sv. Augustina
náměstí Míru
- 7.00 mše svatá
- 15.00 vigilie Narození Páně, mše svatá pro děti
- 24.00 mše svatá, zazní Rybova II. mše vánoční
Brno – bazilika Nanebevzetí Panny Marie
Mendlovo náměstí
- 15.00 mše svatá pro rodiče s dětmi
- 22.00 mše svatá
Brno – kostel Panny Marie Pomocnice
Foerstrova
- 16.00 vigilie Narození Páně
- 22.00 mše svatá
Brno – kostel sv. Leopolda
Vídeňská
- 20.30 mše svatá
Brno – kostel Nanebevzetí Panny Marie
Lazaretní, Brno-Zábrdovice
- 24.00 mše svatá
Brno – kostel sv. Vavřince
Palackého nám., Brno-Řečkovice
- 16.00 mše svatá pro děti
- 23.00 vigilie Narození Páně
Brno – kostel sv. Jana Nepomuckého
Elišky Přemyslovny, Brno – Starý Lískovec
- 15.00 bohoslužba pro rodiny s dětmi
- 24.00 mše svatá
Brno – kostel Svaté Rodiny
Grohova
- 15.30 bohoslužba pro rodiny s dětmi
- 24.00 mše svatá
Brno – kostel Nejsvětějšího srdce Páně
náměstí Republiky, Brno-Husovice
- 16.00 bohoslužba zejména pro rodiny s dětmi
- 24.00 půlnoční bohoslužba
Brno – kostel sv. Michala
Dominikánské náměstí
- 16.00 sváteční bohoslužba
- 23.00 půlnoční bohoslužba
Brno – Betlémský kostel
ul. Pellicova
- 15.00 bohoslužba, káže farář Jiří Gruber
Brno – chrám Jana Amose Komenského
Komenského nám.
- 23.00 bohoslužba, káže farář Jiří Gruber
Mikulov – kostel sv. Václava
Kostelní nám.
- 21.30 zpívání vánočních koled
- 22.00 půlnoční mše
Hustopeče u Brna – kostel sv. Václava a sv. Anežky České
Dukelské nám.
- 16.00 půlnoční mše pro děti
- 23.00 půlnoční mše za Karla a Miladu Pokorných a jejich rodiče
Slavkov u Brna – kostel Vzkříšení Páně s kaplí sv. Jakuba
ul. Malinovského
- 15.30 mše pro rodiny s dětmi
- 23.00 mše svatá
Znojmo – kostel Nanebevzetí P. Marie a sv. Václava – Louka
ul. Loucká
- 21.00 sváteční bohoslužba